top of page
3.jpg

PASLAUGOS

OSTEOPATO KONSULTACIJA

Tai - pirmasis Jūsų vizitas ir mūsų pažintis. Konsultacijos metu paprašysiu Jūsų papasakoti apie savo esamas sveikatos problemas, ligų istoriją, apie traumas ir buvusias operacijas, vartojamus vaistus ir kitą informaciją. Tuomet pereisime prie testavimo, laikysenos ir bendros kūno būklės įvertinimo, stuburo ištyrimo. Atliksiu įvairius testus, skirtus diagnozuoti ir įvertinti esamą disfunkciją, dėl kurios atėjote. Iš karto pradėsime osteopatinį gydymą. Paaiškinsiu galimas sutrikimo priežastis ir pirminį gydymo planą. Jeigu reikia, paskirsime kitą vizitą osteopatijos procedūrai. Jeigu Jūsų apsilankymo tikslas yra prevencija ir profilaktika, aptarsime geriausius būdus Jūsų sveikatai palaikyti.

Trukmė - 45 min

Kaina - 100 Eur 

OSTEOPATIJOS PROCEDŪRA

Jau buvote konsultacijoje ir atvykote į osteopatinę procedūrą. Paprašysiu Jūsų papasakoti apie pokyčius po konsultacijos ir pirminio osteopatinio gydymo. Toliau formuosime gydymo planą, atliksiu įvairias korekcijas, nuolatos testuosiu, siekdamas vis labiau individualizuoti procedūrą pagal Jūsų būklę. Priklausomai nuo Jūsų problemos ir poreikio, aptarsime reikalingiausius Jūsų gyvenimo būdo, judėjimo įpročių, ergonomikos pokyčius, kurie ne tik palengvins ir pagreitins gijimą, bet ir suteiks didesnį atsparumą.

Trukmė - 45 min

Kaina - 100 Eur

OSTEOPATIJA KŪDIKIAMS IR VAIKAMS

Gimtis yra nelengvas išbandymas mamai ir naujagimiui. Naujagimio kaukolės kaulai yra dar nesuagę ir itin paslankūs, todėl vaisiui augant įsčiose ar gimimo metu kaukolėje kartais gali išsivystyti tam tikrų pakitimų, kurie gali sukelti įvairių problemų ateityje. Osteopatija yra itin efektyvi tvarkant šiuos sutrikimus. Osteopatija kūdikiams gali būti reikalinga jeigu buvo sunkus nėštumas, komplikuotas gimdymas, jeigu vaikelis gimė Cezario pjūvio pagalba ar patyrė traumą. Jeigu tėvai pastebi sutrikusį vaiko mobilumą, raidą, pakitusią laikyseną ar kitokių simptomų, vertėtų apsilankyti osteopatiniam ištyrimui, įvertinti sąnarius ir stuburą. Ne veltui per pirmąsias kelias dienas po gimimo Prancūzijos ligoninėse kūdikius apžiūri osteopatas.

Trukmė - 45 min

Kaina - 100 Eur

RENGINIAI

Paskaitos žmogaus potencialo ir sveikatos temomis.

Pokalbiai, interviu, diskusijos.

Mokymai žmonių grupėms ir sveikatos priežiūros specialistams.

Įmonių konsultavimas darbuotojų sveikatos klausimais.

Susisiekite ir suderinsime detales.

bottom of page