2.jpg

APIE MANE

Vilniaus kolegijoje baigiau kineziterapiją.

 

Studijavau įvairias tradicinės medicinos formas - ajurvedą, Kinų mediciną, gydomąjį masažą.

 

Pietų Kinijoje mokiausi kinų medicinos ir manualinės terapijos.

Osteopatiją baigiau Rygos osteopatijos mokykloje prie Latvijos medicinos universiteto.

 

Nuo pat vaikystės karsčiausi po medžius, lankiau graikų-romėnų imtynes ir trylika metų užsiiminėjau vietnamo kovos menais. Praktikavau rytų sveikatingumo sistemas ir nuolatos mokiausi valdyti savo ir kito žmogaus kūną per įvairų kontaktinį judesį. Tai leido sukaupti milžinišką judėjimo patirtį, kuri pasitarnauja kasdieninėje medicininėje praktikoje gydant pacientus ir saugant savo sveikatą.

 

Judu ir tyrinėju judesį. Esu pirmosios judesio mokyklos Baltijos šalyse “Vilnius movement” mokytojų komandos narys, aktyviai praktikuoju, mokau, padedu mokytis ir pats mokausi. Movement Vilnius bendruomenėje palaikau ir vystau sveikatos perspektyvą.

 

Per metus tenka sudalyvauti bent dešimtyje osteopatinių seminarų įvairiose pasaulio šalyse, o tai reiškia, kad daugiau nei mėnesį per metus paskiriu kvalifikacijos kėlimui.

 

Esu vienas iš Lietuvos osteopatų asociacijos steigėjų ir valdybos pirmininkas. Su kolegomis vystome osteopatiją Lietuvoje, rūpinamės jos kokybės palaikymu, reglamentavimu, informacijos sklaida ir specialistų mokymu.

 

Tyrinėju žmogaus sveikatą įvairiuose kontekstuose, skaitau pranešimus ir paskaitas sveikatos temomis, užsiiminėju švietimu apie sveiką gyvenseną.